Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Під будівлю з вигуками «Мицак – геть!» прийшли понад 100 представників різних громадських організацій.

До них вийшов тимчасово виконуючий обов`язки начальника головного управління МВС України у Львівській області Сергій Маруняк.

«Ми хочемо побачити той факс, який, як ви підтвердили вчора, прийшов із Міністерства внутрішніх справ, де йдеться про те, що Мицак погоджений на цю високу посаду. І друге – ми вимагаємо від вас, як від в.о. начальника, не підписувати цього наказу щодо призначення Мицака, а також вимагаємо, щоб ви виконали наказ Рудяка про звільнення Мицака з роботи. Такий наказ був, але він пішов на лікарняне на рік та два місяці і зараз, пройшовши комісію, він може приступити до роботи і відповідно може бути звільненим з посади», – звернулася активістка Наталя Шелеста.

У свою чергу Маруняк зазначив, що вчора він мав телефонну розмову із міністерством внутрішніх справ, в якій повідомив про невдоволення громади щодо погодження кандидатури Мицака.

«Вчора до мене звернулися керівники ГО щодо того, аби не призначати колишнього начальника ДАІ Львова на посаду в.о. обов’язків начальника УДАІ. Я з цією пропозицією зателефонував до керівництва міністерства і сказав її. Тоді я тримав погодження не робити ніяких призначень, поки не буде начальника головного управління. Також я, як виконувач обов’язків, такого наказу підписувати не буду», – пообіцяв Маруняк.

Нагадаємо, раніше голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех розповіла, що не знає, хто такий Богдан Мицак, а також, що не погоджувала його кандидатуру на посаду очільника обласного управління ДАІ.

Зазначимо, у 2011 році, коли Богдан Мицак керував міською ДАІ, мер Львова  звертався до МВС з проханням звільнити Мицака з займаної посади.  Садовий звинувачував Мицака у бездіяльності і хабарництві.