Про це в коментарі «Вголосу» повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За його словами, після зростання тарифів кількість припаркованих автомобілів у центрі не зменшилася. Водії продовжують активно користуватися як закритою паркувальною зоною на вулиці Валовій, так і відкритими майданчиками без шлагбаумів.

«Усі паркувальні місця в центрі заповнено на 100%. Лише за 19 днів експерименту надходження від сплати водіями за паркування за новими тарифами зросли на 30%», – запевнив Олег Береза.

Виручені кошти буде скеровано на закупівлю паркоматів із можливістю безготівкової форми оплати, а також на оновлення шлагбаумів на вулиці Валовій, що вже давно відслужили свій термін.

«Наразі передбачено закупити і встановити в центральній частині міста 2 паркомати, що дозволяють водіям розраховуватися за паркування банківською карткою. Також у планах – заміна старих шлагбаумів на Валовій, які вже відслужили свій термін і не придатні до інтенсивного руху», – пояснив чиновник.

Начальник відділу паркування підприємства Сергій Пареляк акцентував на проблемах відкритих паркувальних майданчиків у центрі. Він зазначив, що водії продовжують усіляко ухилятися від сплати 6 грн за паркомісце на відкритих паркувальних зонах, де не встановлено шлагбауми.

«Водії продовжують уникати сплати за паркування, проте збільшення надходжень від зростання тарифів дозволили нам підсилити склад комісій, які стежать за сплатою паркомісць. Зокрема, якщо раніше на відкритих зонах паркування працювала одна комісія, то нині вже дві комісії фіксують порушення», – сказав начальник відділу паркування.

Він також додав, що на вулиці Валовій додатково залучено ще двох паркувальників, які стежать за порядком.

«Паркувальники стежать за водіями, які паркують автомобілі під знаками, тим самим створюючи корки на вулиці», – запевнив чиновник.

Нагадаємо, з 1 квітня у Львові для експерименту підвищили ціни на паркування автомобілів у центрі міста на спеціально обладнаних майданчиках. Зокрема, у першій зоні паркування, тобто в центральній частині Львова, на закритому майданчику (вул. Валова) діє тариф у 8 грн за годину, а на відкритих майданчиках у центральній частині (парковки без шлагбаума) плата становить 6 грн за годину.