Сьогодні о 18:30 на розі вулиць Хмельницького та Грінченка у м. Львові, на керівника Буського районного виборчого штабу Віктора Ющенка, керівника фракції "Наша Україна" у районній раді Богдана Глову було здійснено розбійний напад, ― повідомляє прес-служба Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка
„Богдан Глова засвідчив, як помітив, що його автомобіль з центру міста переслідувала вантажівка ГАЗ, пристосована для перевезення пасажирів. На вулиці Хмельницького водій газону притиснув автомобіль керівника районного штабу до обочини. Після цього водій та пасажир вантажівки вибігли із автомобіля і ногами почали бити Богдана Глову прямо в його машині, перед цим нецензурними словами попередивши йогою, мовляв „Ти договоришся!”. За словами свідків, це побоїще тривало близько хвилини, після чого нападники, забравши ключі від автомобіля потерпілого, зникли у невідомому напрямку”, ― йдеться в повідомленні.
Прес-служба штабу Ющенка зазначає, що це вже не перший випадок у Львові, коли на активістів штабу Віктора Ющенка чи представників інших організацій, які його підтримують здійснюються напади: „Нещодавно до гуртожитку на розі вулиць Зеленої та Кримської ввійшли декілька осіб, які представились працівниками правоохоронних органів і без пояснень почали бити студентів, більшість яких, як виявилось згодом, є учасниками громадської кампанії „Пора!”.
Обласний виборчий штаб Віктор Ющенка звернувся до правоохоронних органів з вимогою вжити невідкладні заходи, оскільки вважає, що на території Львова діє організована злочинна група, яка під прикриттям виконує функцію покарання політичних опонентів шляхом залякування.