Сьогодні у Львові, в районі вулиці Виговського, близько 07.45, невідомий здійснив напад і наніс тілесні ушкодження в.о. першого секретаря ЛКО СПУ Сергієві Гончаруку. Про це повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.

Напад стався, коли Гончарук виходив із будинку, в якому проживає. Невідомив підбіг ззаду і почав бити його битою. Нападнику вдалося нанести декілька ударів, в тому числі по голові, а також він зламав руку Гончаруку.

Зараз Сергій Гончарук, після того, як в лікарні швидкої медичної допомоги була надана перша медична допомога, перебуває у Залізничному райвідділі міліції Львова, де складає свідчення за фактом побиття.

Сергій Гончарук висловив припущення, що напад пов'язаний з його політичною діяльністю.

Як повідомляло агентство, вчора, 6 липня, у Львові невідомі підпалили офіс ЛОВ Партії регіонів на вулиці Зеленій. Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів у Верховній раді України, голова Львівського обласного відділення Партії регіонів Олексій Радзієвський вважає, що нічний підпал офісу "це - політичний оскал реваншистських кіл Львівщини, які не вміють і не здатні вести цивілізовану політичну боротьбу інакше, ніж як брати каменюки в руки і бити вітрини й вікна або кидати бомби в партійні офіси своїх опонентів".