Нові квитки були введені, бо серед розповсюджувачів з’явилися фальшиві квитки. Щоб уникнути цього, квитки нового зразка було виготовлено з вищим ступенем захисту. Нині електротранспортники стурбовані винахідливістю зацікавлених осіб. Контролери «Львівелектротрансу» все частіше виявляють підроблені проїзні документи нового зразка.

Адміністрація «Львівелектротрансу» звертається до пасажирів з проханням уважно придивлятися до квитків, які купують, щоб не придбати підробку. Справжній квиток відрізняється від фальшивого тим, що видрукуваний на тонкому глянцевому папері, по краях має сріблясте обрамлення, у верхній частині квитка при потиранні виявляється слово «квиток», сріблястим кольором відтиснена «одиничка», а номер талона зі зворотного боку відображається червоним кольором. У разі виявлення фальшивих квитків, керівництво підприємства просить повернути підроблені документи за місцем придбання або ж звернутися до адміністрації підприємства, що на вулиці Сахарова, 2.

«Щоб зарадити появі фальшивих проїзних квитків серед пасажирів, ми вже не перший раз змінюємо дизайн, підсилюємо ступінь захисту, але підробки не перестають з’являтись серед пасажирів, тому нині електротранспортники покладають надію на розуміння з боку пасажирів. Саме вони можуть допомогти вийти на слід розповсюджувачів фальшивих проїзних документів, позаяк, можуть вказати на точки, у яких їх придбавали», - розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа.

«Далі справа буде за правоохоронними органами. Наразі контролери, виявляючи пасажира з підробленим квитком, не застосовують до нього адміністративного покарання. Але якщо ситуація не зміниться, відповідальність за користування фальшивими документами нестимуть і пасажири», - додав він.

Як повідомлялось, через фальшиві квитки на електротранспорт було порушено 2 кримінальні справи. Фальшиві квитки продавав водій тролейбуса та продавець кіоску.