Як інформує прес-служба ЛМР, у молебні взяли участь церкви різних конфесій міста Львова. Львівська міська рада повідомила усі виборчі штаби політичних партій кандидатів до Верховної ради України. Відтак, понад 4 тис осіб взяло участь у спільній молитві. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, усі львів’яни повинні взяти участь у виборах і тим самим показати приклад усій Україні.

«Подія, яка наближається – не вимагає від нас нічого більше, як мудрості. Людина, яка не має гніву – на порозі до того, аби збудувати міцну споруду, яка називається нашою українською державою. Правда, за кожним з нас – відповідальність. Той чиновник, за якого ми будемо голосувати має мати надзвичайну відповідальність у своєму серці. Я би хотів, аби кожен з нас поставив собі завдання голосувати не за того, хто солодить душу обіцянками, а за того, хто каже – буде нелегко, але ми будемо стояти в обороні правди. Нині так мало чесності, відповідальності. Ми стали такими, що вічно чогось потребуємо і цим кандидати користають. Ми на вибори маємо йти з тим наміром, що від нас залежить багато. Зробіть гідний крок в майбутнє», – зазначив настоятель храму Преображення Господнього Ярослав Чухній.

У своєму виступі міський голова зокрема сказав: «Бог дав людині життя. Людина народжується вільною, вона має вибір – робити добро чи зло, любити чи ненавидіти, бути жорсткою чи доброю. Але маючи цей вибір, людина має відповідальність за свої дії, вчинки. Є два злочини. Один – коли хтось хоче позбавити нас права нашого голосу, коли хтось деспотично хоче влади і хоче зробити людину рабом, націю рабською. Якщо хтось хоче забрати наше право голосу, ми повинні вчинити так, як би хтось вночі хотів прокрастись у нашу хату – ми повинні дати жорсткий відсіч. Другий великий злочин – це наша байдужість. Дуже часто ми говоримо «від мене нічого не залежить», «якось воно буде». Це великий гріх».

«В древній Греції, де зароджувалась демократія, якщо людина не йшла на вибори і не брала участі у голосуванні, її позбавляли громадянства. А в той час не мати громадянства – це те, що бути рабом. Я би хотів, щоб кожен з нас задумався. Кожен з нас має свій християнський і людський обов’язок – прийти на вибори і проголосувати. Я не закликаю голосувати за ту чи іншу партію, за того чи іншого кандидата. Нема досконалих партій, кандидатів. Але я переконаний, що кожен львів’янин буде голосувати за ті політичні сили, які стоять за демократію в нашій державі», – додав Садовий.

«Львів – це твердиня українських цінностей. Кожен має прийти проголосувати і показати приклад», – наголосив Садовий.