Сьогодні у Львові громадянська кампанія „Пора” провела протестну акцію під назвою „Amnistia” проти порушення щодо організації кримінальної справи.
Біля пам‘ятника Шевченка зібралося понад 50 молодих людей від 16 до 23 років. Вони мали на собі листівки, на яких було написано „Терорист???” і коротко про себе: вік, ім‘я, місце навчання.
Вони утворили коло і співали пісню про Україну.
Після цього вони коротко розповіли про себе, щоб спростувати повідомлення Генпрокуратури про те, що громадянське кампанія є «незаконним збройним утворенням» і засудити порушення проти організації кримінальної справи.
Як розповіли учасники акції цим заходом вони хочуть припинити спроби влади навішати на них ярлики терористів після того як в київському офісі „Пори” була виявлена вибухівка.
15 жовтня в підвальному приміщенні житлового будинку №35 по вулиці Почайнинській, що у Подільському районі наряд міліції виявив бойову гранату Ф-1 та саморобний вибуховий пристрій, виготовлений з 2,4 кг. тротилу, 2 електродетонатори, таймери, елементи живлення та 56 цвяхів. Окрім того, в офісі виявлено близько 3 тон друкованої продукції, спрямованої проти чинної влади та кандидата в Президенти України В.Януковича, а також аналогічного змісту листівки громадянської кампанії “ПОРА”.
Прокурор міста Києва порушив кримінальну справу за статтями 258 ч.4 та 260 ч.1 ККУ з формулюванням, що №матеріали дослідчої перевірки достовірно свідчать про створення рядом осіб не передбачених законами України збройних формувань - терористичних груп, завданням яких є скоєння терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні, в тому числі застосування вибухів, спроможних спричинити масову загибель людей, руйнування будівель”.