Як повідомляє прес-служба ЛМР, відповідно до цієї угоди, вони об’єднують свої зусилля з метою відпрацювання та розширення форм свого співробітництва щодо забезпечення державної політики у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Метою співробітництва є доповнення інформаційної бази системи моніторингу довкілля, розвиток та ефективне використання науково-технічного потенціалу обох управлінь. Також в угоді йдеться про те, що сторони співпрацюватимуть для своєчасного і об’єктивного інформування населення про стан довкілля та тенденції його змін.

«Угода передбачає безпосередній обмін інформацією про стан довкілля. Вона дозволить мати більш повну картину стану навколишнього природного середовища та робити точніші висновки. Крім того, отримана інформація стане доступнішою для широкого загалу. До прикладу, вона може бути корисною студентам, які займаються питаннями екології. З нашої сторони, ми щомісячно надсилатимемо до Державного управління охорони навколишнього природного середовища інформацію про стан забруднення відкритих водних об’єктів та атмосферного повітря Львова» - роз’яснює директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.