Про це повідломив кореспондент «Вголосу».

Понад пів сотні вершників з Львівщини змагалися впродовж трьох днів у виїздці, конкурі та триборстві. У виїздці вершники демонстрували уміння гармонійної взаємодії з конем, чіткість виконання певних фігур і вправ на різних алюрах та майстерність керування конем. Відтак, у цій дисципліні у категорії «Командний приз. Юнаки» перше місце посіла Артимко Ірина, друге – Коновалова Олена, третє – Ковальська Роксолана. В категорії «Особистий приз» першим залишився Данчак Олег, другою – Жезло Ольга, третьою – Опришко Христина. Загалом у виїздці вершники змагалися в двох командних призах, і в двох особистих, тож було визначено 12 переможців.

Чи не найбільш видовищним для глядачів було проходження вершниками  дистанції кросу з 20-ма перешкодами та довжиною понад 1800 м у дисципліні кінне триборство. І хоч тут змагалося всього 4 спортивних пари, приємно вразила сміливість та рішучість єдиної вершниці Марії Марченко на коні Гормоні, яка до того ж стартувала у цій дисципліні вперше. «Страху не було, вже після 4-ї перешкоди відчула впевненість і отримувала насолоду від їзди. Цей виступ був результатом проведеної нами роботи на тренуваннях. Це мій перший старт в триборстві, коня ми вирішили задіяти в цю дисципліну на початку літа, перед цими змаганнями він виступав на чемпіонаті України з триборства під більш досвідченим вершником, там він показав дуже хороший результат», - розповіла Марія Марченко. Втім за результатами трьох днів змагань, першим у кінному триборстві залишився Думич Максим на коні Аль-Ханта, другим  - Гордон Іван на коні Багратіон, третім – Дуля Володимир і Найт-Форі.

У подоланні перешкод вершники  змагалися у трьох різних маршрутах висотою 100, 90 та 70 см. У найвищому маршруті висотою перешкод 110 см перше та друге місце впевнено посів вершник з Тернополя Кондратенко Юрій на конях Задум та Кіпр, третьою залишилась Григор’єва Євгенія на коні Ратінель Топ.  Змагання проводилися за сприяння президента федерації кінного спорту у Львівській області Віктора Доскіча, інформаційним партнером заходу було радіо «Вголос 107.2 FM». За словами директор ДЮСШ «Буревісник» Оксани Гут «Кубок федерації Львівської області з кінного спорту» це свого роду генеральна підготовка до національних стартів. Вже 24 серпня на День незалежності львівська команда з виїздки поїде на всеукраїнські змагання “Equides Dressage Cup” у Лісниках Київської області.

Як писав «Вголос», у  липні цього року львів’яни стали призерами чемпіонату України з кінного триборства