«У цей день всім закоханим обов’язково хочеться подарувати щось романтичне, прекрасне і вражаюче. Головним атрибутом цього Свята залишається чудовий звичай дарувати шоколадні солодощі. Адже це чудовий спосіб зізнатися у ніжних і солодких почуттях та виразити своє ставлення до коханої людини! Отож, цьогоріч на Святі Шоколаду ми відкриємо шоколадний «Ярмарок Валентина». Це буде особливе місце з найширшим асортиментом тематичних солодощів: шоколадні серця, цукерки ручної роботи, солоденькі амури, квіти з цукерок, романтичні фігурки та багато іншого… Свято з кожним роком набуває нових складових. Зараз ми працюємо над програмою Дня Святого Валентина на Святі Шоколаду. Плануємо організувати «Шоколадне вінчання», флеш-моб поцілунку, FashionWeek вечірку та інші цікаві та романтичні атракції. Незабаром ми про це повідомимо детальніше», – розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

У перший день Свята вхід на «Ярмарок Валентина» до 17 год. безкоштовний! У будні дні вартість квитків становитиме 25 грн., вихідні  - 30 грн., попереднє замовлення в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» – 20 грн.

Також протягом Свята Шоколаду відбудуться майстер-класи по виготовленню шоколадних десертів, пройде показ шоколадних суконь ChocoFashion та ІІ Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», у програмі – створення унікальних скульптур з брил шоколаду, частування величезним святковим тортом, «Шоколадна пошта» та «Шоколадне місто». Окрім того, діятиме «Дитяча шоколадна країна» для наймолодших ласунів.