Виставу презентували у Львівському Палаці Мистецтв.

«Для нас це надзвичайна подія, про яку ми мріяли з моменту, коли вперше її побачили в Любліні», –  розповів директор Львівського Палацу Мистецтв Юрій Гнатковський.

Виставка складається з шести інтерактивних інсталяцій: Малювання світлом – де кожен рух має свою форму, колір та звук. Фактури –  від дотику до справжньої води, кори, каміння, моху, трави, водяної пари та інших природних матеріалів, відразу виникає відповідне природне явище, процес чи елемент, що з’явиться на екрані. Інтерактивна платформа – кольорові майданчики, які є клавішами великого інструменту, кожен крок має звук. ЧервонийЗеленийСиній – різнокольоровий лабіринт, калейдоскоп. Чарівники - учасники малюють персонажів, про яких розповідатимуть у вірші. Кінко - добірка польської авторської анімації, яку стереже інтерактивний пес

Біля кожної інсталяції працюють волонтери.

«Ми розпочинаємо дуже великий дворічний цикл дуже різної та насиченої програми Вроцлава і Львова, як Європейської столиці культури. Тому що Львів визнано офіційним партнером Вроцлава. Це була наша спільна програма, проектів буде дуже багато, починаючи від кінопроектів, театральних постановок та інших цікавих речей. Акцент поставлено на освіту, на культурно-соціальні та соціально-мистецькі проекти. Ми тільки починаємо цю дуже довгу дорогу і її вершиною буде 2016 рік, коли окрема програма Львова буде представлена у Вроцлаві», – розповіла заступник начальника управління культури ЛМР Ірина Магдиш.

Виставка працюватиме з 4 липня до 31 серпня за адресою вулиця Коперніка,17.