Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Пан Трюфель» – пост поп-арт проект Сергія Міхновського, над яким він працював більш ніж 2 роки. «Пан Трюфель» містить в собі філософсько-соціальну концепцію, яка чим більше автор її розвиває, тим багатошаровішою стає. Для прикладу: сприйняття шоколадної цукерки, набуло ще одного підтексту у зв’язку із вибором нового президента України», – розповідає директор галереї Олеся Доморадзька.

Основою проекту є серія живописних і графічних робіт, інсталяції в виставковому просторі галереї і фото фіксовані інсталяції, у супроводі друкованого буклету.

«Пан Трюфель – це персонаж, що об’єктивно присутній у будь-якому суспільному середовищі. Йому притаманні всі риси характеру та ситуативної поведінки відповідного соціуму. Персоніфікація дієвості «героя» надає можливість розглянути процес його рольової  ідентичності і через алегорію більш повно розкрити приховану сутність. Пан Трюфель – це скоріше психофізичний стан натури, так би мовити, «сам в собі», і було б помилкою вирізняти його лише за зовнішніми ознаками. За таких умов процес ідентичності  є нескінченним, враховуючи зміну поколінь і постійну здатність до адаптації та еволюціонування, як обов’язковий чинник для самозбереження», – розповідає автор про свій проект.

За його словами, явище трюфелізму в умовах масової культури з її глобальною мережею сприяє  популяризації  загальної споживацької сутності, оскільки кордони не є серйозною перепоною і не можуть вгамувати апетитів характерних для цього психотипу натури.

Виставку можна оглянути до 10 серпня.