Сьогодні, відповідаючи на питання журналістів, член політради НСНУ Олесь Старовойт заявив: «Ми точно не будемо займатися чорним піаром і не будемо займатися насильством». І це було добре. І це було морально. В той момент Олесь чимось нагадував Ющенка. І всі розійшлись би розчулені, якби він на цьому спинився. Але пана Старовойта останнім часом заносить – замість того, щоб продовжувати малювати дорожню карту, він вдався у ретроспективу: «Наша Україна» і на минулих виборах цим не займалась. «Були певні кроки на грані, я би так сказав, тобто антиагітація, але це не чорний піар», - зазначив він.

Менш виховані люди у цьому місці вже би крикнули: «Бреше!», а «Вголос» каже: «Не бреше – помиляється!». Забув уже видно Олесь Старовойт, як в січні минулого року його однопартійці роздавали листівки із зображенням Юлії Тимошенко, Леоніда Кравчука, Володимира Литвина, Віктора Януковича та Петра Симоненка. Всі ці персонажі були зображені в оточенні напису: “Вони зрадили український народ! Вони відправили у відставку уряд, який захистив тебе та дав тепло в оселі!”

Між іншим, про «тепло в оселі» однопартійці уряду Єханурова – Івченка могли б уже й помовчати, але зараз про інше.

Отож «Наша Україна» тоді навіть не дуже приховувала, що вона причетна до поширення цього високохудожнього продукту і згадані листівки роздавали 17 січня разом із газетою “Так!” на конференції Львівської міської організації НСНУ, на якій затверджували списки кандидатів у депутати до Львівської міської ради.

Коли ж БЮТ висловив закономірні претензії до своїх соратників з помаранчевого табору, то керівник Львівського виборчого штабу «НУ» Володимир В’язівський знайшов геніальну відмазку. Він пояснив, що львівські нашоукраїнці не причетні до цього і порадив з усіма скаргами звертатися до газети “Так!”, яка надрукувала фотоколаж. Мовляв, ми тут ні при чому – це наша газета таке надрукувала!

Але вже 26 січня, у Сокальському районному будинку культури, коли КВУ проводив навчання членів ТВК, невідомий знову розповсюджував такі самі листівки. Згодом керівник обласного виборчого штабу блоку „Наша Україна” Володимир В’язівський зізнався, що ці листівки розповсюджувала „Наша Україна”. Правоохоронці вилучили понад 800 таких листівок

Що не кажіть, пане Олесю – ду-у-уже тонка грань між антиагітацією і чорним піаром. Не помітна грань.

Але «Вголос» не має особливих претензій до Старовойта бо знає у чому причина таких, на перший погляд, недоладних заяв штабістів НУНС. Справа у тому, що політтехнологами цієї політичної сили розроблено і вбито в голови штабістів два золотих правила НУНС, якими вони й послуговуватимуться впродовж усієї виборчої кампанії:

Правило перше. Ющенко - високоморальний і його соратники не можуть бути людьми невисокоморальними. Вони високоморальні за визначенням. Вони не крадуть, люблять Бога і Вкраїну, президента, бабу Параску і всіх-всіх-всіх маленьких українців. Вони працьовиті хлопці й дівчата, сильні і сміливі, спритні і умілі, грають і співають – весело живуть. Вони дружні хлопці й дівчата, все що вони роблять – для блага нації і на шкоду ворогам.

Правило друге. Ми – соратники Ющенка і якщо комусь щось неясно – дивіться правило перше, виродки!