Творці та видавці журналу «Коза»: Богдан, Олена та Юлія Поліщуки представили у мистецькій галереї «Дзиґа» новий журналу «Коза». Його новаціями стали  дитячий додаток «Шалені козульки», «Драматургія» та диск «Голос театру».

«Мета додатку «Шалені козульки» привчати потрохи дітей до театру. Виховувати майбутніх театрознавців, театроманів, глядачів та шанувальників театру. Цей номер здебільшого складається з казок на різні теми. Тут є навіть казки таких відомих письменників як Олександр Гаврош. Ми публікуємо початок його казки «Таємниця забутих ляльок», продовження якої буде у наступних номерах. Також з нами співпрацювала литовська художниця. Відтак журнал у нас вже вийшов міжнародним», – розповіла Юлія Поліщук.

Про додаток «Драматургія» розповів Богдан Поліщук: «В книжку ввійшли дві п’єси. Одна, сучасного, молодого драматурга Марії Вакули «Катрін у пастці», яка була відзначена на минулому фестивалі «Драма.ua». Ми вибрали її п’єсу для друку, аби ви могли її прочитати. На думку «Кози» вона відрізнялась від решти своєю змістовністю і професійністю. Друга п’єса – «Жінка осипана коштовностями»  Оскара Уайльда у перекладі Катерини Міхаліциної».

«Цей додаток з’явився в нас завдяки львівському фестивалю «Драма.ua» з яким ми співпрацюємо», – зазначив Богдан Поліщук.

Також окремим друкованим додатком вийшла рубрика на «Власні очі»  – відгуки на вистави: львівські, харківські та київські.

На диску «Голос театру» записані декілька інтерв’ю, зокрема це розмова з актрисою театру імені Леся Курбаса Наталею Пархоменко, київським режисером Андрієм Приходьком, сценографом Мироном Купріяном та театральним кінокритиком Олегом Вергелісом, також  увазі слухачів представлено пісні гурту «Курбаси».