Сьогодні у Львові презентували обласну організацію "Партії правозахисту". За словами голови ЛОО "Партії правозахисту" Світлани Марощак, основним завданням партії є правовий захист інтересів кожної особи. "За своєю суттю "Партія правозахисту" не може бути силою, яка іде на конфлікти з іншими політичними утвореннями чи владними державними структурами. Поняття "правозахист" уже само по собі не передбачає будь-якої конфліктності, як і компромісів", ― зазначила Світлана Марощак.

Партія підтримує існуючу владу, оскільки остання обрана на основі права. "Ми будемо підтримувати президента і допомагати йому виконувати обіцяне народу", ― зазначила Світлана Марощак. Обласна організація "Партії правозахисту" надає безкоштовні юридичні послуги мешканцям Львівщини.

На даний момент вже зареєстровані осередки партії у Яворівському, Городоцькому, Миколаївському, Старосамбірському, Радехівському районах, Шевченківська та Сихівська районні організації у м. Львові та Львівська міська організація. Львівська обласна організація "Партії правозахисту" нараховує близько 500 членів. Партнерами обласного осередку партії є ГО "За права людини".

Протягом травня-червня цього року обласна організація партії провела ряд акцій: конкурс дитячого малюнку, присвячений дню матері, дитячі веснянки у Шевченківському Гаю на день міста Львова, пікетування Апеляційного суду у Львівській області та ін. Світлана Марощак повідомила про те, що партія ще не визначилась, з ким піде на парламентські вибори та хто буде її союзниками. Головою "Партії правозахисту" є Денис Костржевський.