Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Ініціаторами проекту є швецькі хореографи Бенно Ворхам та Сибріг Доктер. Вони створили «Дім» у співпраці з дітьми з дитячого будинку (м. Білгород-Дністровський, Україна) та танцюристами з України, Молдови та Білорусії. Музичний супровід створюється прямо під час вистави професійним румунським музикантом Єном Корроєм.

Організатори зазначають, що головна ідея проекту – сформувати «розуміння поняття «дім» через пізнання власного тіла, в процесі творення танцювального перформансу». Вистава складається з коротких новел, де діти разом з дорослими намагаються зрозуміти, що для них є дім.

«В нашій команді працював професійний дитячий психолог. Адже це діти з дитячого будинку, у яких внаслідок життєвих обставин могло скластися зовсім інше уявлення про дім. Ми хотіли розкрити їхні емоції. Проект націлений також на соціалізацію цих дітей: кожного разу вони переборюють власні страхи, виходячи на сцену, розкриваючи власні думки та емоції», – каже Бенно Ворхем.

Показ у Львові – це другий етап всеукраїнського туру. У червні вистави пройшли у 8 інших містах України, а також подібні проекти відбулися у Молдові та Білорусі.

Друга частина туру розпочалася 29 жовтня і триватиме до 3 листопада. Географія туру, окрім Львова, охоплює Луцьк, Тернопіль, Рівне та Житомир.