Авторами та ілюстраторами казки є творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів), видало книгу «Видавництва Старого Лева», інформує прес-служба видавництва.

«Книга стала справжньою світовою зіркою. На всесвітньо відомому ярмарку дитячої книжки BOLOGNA CHILDREN'S BOOK FAIR, ця книга здобула відзнаку у номінації Opera Prima: mention конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Ця премія присуджується за видатні досягнення, дослідження та реалізацію інноваційної видавничої продукції. Це вперше за 51 рік існування Болонського ярмарку українська дитяча книжка здобула нагороду», – розповіли у видавництві.

«Зірки і макові зернята» видали не лише українською, а й англійською мовою у перекладі Оксани Лущевської та Майкла Найдена. Незабаром книга «заговорить» ще й французькою. У вересні вона вийде у видавництві Éditions Rue du monde. Тривають переговори з видавцями з Кореї, Латвії, Аргентини та Мексики.

«Зірки і макові зернята» – історія про один день із життя дівчинки Дори, доньки відомих математиків. Вона має розвинену уяву, багатий образами внутрішній світ. Із дитинства її оточували математичні формули та числа, і крізь таку цікаву гуманітарно-математичну призму Дора сприймає своє щоденне оточення. Вона любить усе рахувати – листочки в парку, макові зернята, ґудзики на пальтах людей, літери в татовій газеті, всіх звірів на світі», – розповіли видавці.

«Дора – це своєрідний збірний образ нас обох з дитинства, з цікавістю до маленьких дрібничок, до зірок, до систематизування й фантазування водночас. Працювали ми над цією книжкою практично весь минулий рік», – поділились Романа Романишин і Андрій Лесів.

Презентація розпочнеться о 18.00.

Романа Романишин та Андрій Лесів (Творча майстерня «Аґрафка») живуть та працюють у Львові. Попередня найвідоміша робота – оформлення “П’ятикнижжя” Грицька Чубая (Видавництво Старого Лева, 2013). Ця книжка здобула головну нагороду Форуму видавців у Львові у вересні 2013 року.