У Львові продовжується попереджувальний мітинг коаліції „Сила народу” під гаслом „Захисти свій вибір”.
На площі перед Оперним театром зібралося вже понад 50 тисяч львів’ян, які скандують „Ющенко!”, „Ющенко так, Янукович м...к”, „Ющенко сила, Янукович могила”, „Зека геть”.
Мітинг розпочався з молитви. Священник львівської церкви Святого Михайло зазначив, що люди правильно роблять, що не миряться з тим, що їх обдурили і захищають свій вибір. „Гріх не можна терпіти”, — сказав він. Священник благословив громаду Львівщини.
Перед мітингуючими виступили голова Львівської обласної ради Михайло Сендак, голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець, депутати Львівської міської ради Юрій Кужелюк та Іван Денькович. На мітингу виступив також „єдиний живий депутат в області” ( так назвав його Ростислав Новоженець) Ярослав Кендзьор.
Всі виступаючі називали Віктора Ющенка всенародно обраним президентом і закликали громадськість Львівщини при можливості добиратися дол. Києва на загальноукраїнський страйк.
Михайло Сендак повідомив, що вчора спілкувався з Ющенком, який закликав львів’ян сьогодні провести лише попереджувальну мирну акцію протесту.
Як повідомляло агентство, сьогодні зранку у Львові відбувся студентський мітинг в підтримку Віктора Ющенка, участь в якому взяло понад 50 тисяч студентів та школярів міста.
21 листопада в Україні відбувся другий тур президентських виборів. За офіційними даними ЦВЕ перемогу у виборах отримав Віктор Янукович.