За головні призи турніру позмагаються найсильніші тенісисти до 18 років не тільки з України, а ще з 22 країн світу. На престижний тенісний турнір до Львова заявилися спортсмени зі Словаччини, Литви, Австрії, Сальвадору, США, Чехії, Італії, Польщі, Румунії, Туреччини, Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Азербайджану, Німеччини, Росії, Іспанії, Казахстану, Норвегії, Молдови, Єгипту та Нової Зеландії.          

Загальна кількість учасників – 128 осіб. 64 гравці стартуватимуть з кваліфікації, стільки ж серед хлопців та дівчат змагатимуться в основній сітці турніру. 25 липня на відкритих кортах палацу спорту «Україна» відбудуться фінальні змагання у парному розряді. Фінали серед гравців одиночного розряду заплановано на 26 липня. 18 липня у приміщенні федерації тенісу Львівщини відбудеться реєстрація гравців, 19 та 20 липня пройдуть усі кваліфікаційні матчі. 21 липня стартуватимуть матчі в одиночному розряді серед хлопців та дівчат.

На турнірі ITF LION CUP серед хлопців Львівщину представлятимуть шестеро тенісистів: Олег Короленко, Ярослав Сокирка, Василь Хомин, Роман Гук, Денис Стефоненко та Захар Кривошия. Серед дівчат представництво Львова буде скромнішим: Марта Тавпаш, Анна Нападій та Ольга Терлецька. Усі львів’яни стартуватимуть на турнірі, починаючи з кваліфікації.

Серед українців четвертим сіяним на турнірі буде Владислав Лобак із Сєвєродонецька. Під восьмим номером посіву в основній сітці зіграє киянин Артем Вашешніков.

Серед дівчат в одиночному розряді в основній сітці Україна матиме другу та третю сіяну, відповідно, Олександру Андрєєву з Одеси та Ангеліну Шахрайчук з Києва.