Захід триватиме впродовж дня – з 12 до 19 год – біля пам’ятника Івану Франку (площа біля головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка), повідомила прес-служба ЛМР.

На Ярмарку  можна буде отримати інформацію про спільну діяльність мешканців міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

«Ярмарок буде поділено на 3 частини: в одній дискутуватимуть голови львівських ОСББ – можна буде дізнатися багато цікавого про нюанси роботи цих об’єднань у Львові, як правильно організувати мешканців та про позитив від участі в ОСББ. Другу частину нашого заходу буде присвячено інформуванню та консультуванню мешканців  щодо фінансових, юридичних  та організаційних питань – можна буде послухати виступи представників від міської ради, голів громадських організацій та банківських установ. І третя секція – це практичні поради щодо того, як правильно організувати мешканців та облаштувати прибудинкову територію. Також можна буде отримати рекомендації від архітекторів та ландшафтних дизайнерів з приводу цього питання», – зазначила Ірина Фогел, керівник програми навчання Інституту міста.

Відвідувачі також матимуть чудову можливість поспілкуватися з успішними головами ОСББ, які спільно з мешканцями своїх будинків зуміли забезпечити  комфорт та енергоощадність будинків в умовах постійного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Для дітей будуть проводити цікаві розваги.

Ярмарок відбудеться за ініціативи Інституту міста та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Партнери заходу: відділ супроводу ОСББ Львівської міської ради, ГО «Ресурсний центр для ОСББ»,  ГО «Самопоміч» та Центр досліджень місцевого самоврядування.