Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, вже кілька років поспіль парафія Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької церкви у м. Львові (вул. Личаківська, 175) спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» з нагоди храмового празника організовують святкові парафіяльні Фестини.

В рамках святкової програми відбудеться концерт за участю парафіяльної молоді та творчих колективів Центру творчості, майстер-класи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та орігамі, спортивно-розважальні змагання. Кульмінацією заходу стануть святкові частування для присутніх та учасників заходу.

«Вже стало доброю традицією, що церква спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» у такий спосіб за допомогою молодих українських талантів доповнює урочистість храмового празника парафіяльними фестинами. Святкування кожного року відбувається з метою зацікавити людей різної вікової категорії до духовного зросту та благочестивого життя. Тому,  незважаючи на вік, кожен присутній на святі зможе знайти і почерпнути для себе щось корисне», - розповів Олег Кузик, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка»