Як інформує прес-служба Львівської міської ради, на зустрічі запропонували створити робочу групу з авторитетних 5-7 лікарів, які були б неупередженими. Ця робоча група має зустрітися у понеділок, 31 березня, і дослідити питання реформування медицини, зокрема, у частині стоматологічних поліклінік.

«Ми, стоматологи, за реформи у медицині. Ми стали заручниками двох головних лікарів двох стоматологічних поліклінік. Я пропоную на сьогоднішній день зняти питання реформування стоматології. Треба дочекатися, щоб Міністерство охорони здоров’я почало реформування медицини», – запропонувала позаштатний спеціаліст стоматології Лідія Дац.

У свою чергу Олег Березок зазначив, що «лікарі запропонували провести аудит всіх поліклінік».

«Ми сьогодні побачили лікарів, які зацікавлені в об’єктивному вирішенні конфлікту. Лікарі кажуть, що потрібно робити реформи, але так, щоб це було корисно для всіх. Лікарі запропонували провести аудит всіх поліклінік – кадровий, фінансовий, господарський, подивитися, як використовуються кошти громади. Наша мета – не зробити якусь реформу, а підняти проблему і в мирний цивілізований спосіб її вирішити», – сказав він.

Як писав Вголос, вчора лікарі чотирьох стоматологічних поліклінік Львова прийшли до мера Андрія Садового, щоб висловити свій протест проти переходу медзакладів на госпрозрахунок.