У Львові у четвер, 4 червня, прощаються із всесвітньовідомим композитором Мирославом Скориком.

Пряму трансляцію проводить телеканал НТА.

Відомий композитор помер 1 червня 2020 року в Києві. Йому був 81 рік.

Прощання із композитором відбувається в Архикатедральному соборі святого Юра. Попрощатися з видатним композитором прийшло кілька десятків людей. Серед них – музиканти, близькі та знайомі композитора.

Як відомо, музикант буде похований на Личаківському кладовищі.

Нагадаємо, Мирослав Скорик — родом із Львова, він автор музики до фільмів «Тіні забутих предків», «Гуси-лебеді летять», «Високий перевал» та інших стрічок.

Мирослав Скорик отримав звання Героя України за видатні особисті заслуги перед державою у розвитку національного музичного мистецтва, багаторічну плідну композиторську, педагогічну і громадську діяльність.

Також він нагороджений орденом «За заслуги» I ступеня за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю, орденом «За заслуги» II ступеня – за вагомий особистий внесок в увічнення пам’яті Івана Франка, орденом «За заслуги» III ступеня — за значний особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва, багаторічну творчу і педагогічну діяльність.

Крім цього, Скорик має відзнаку Президента України — ювілейну медаль «20 років незалежності України» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Найвідомішими творами Мирослава Скорика є опера «Мойсей», балет «Повернення Батерфляй», поема «Сильніше смерті» і концерт для оркестру «Карпатський».