Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Якщо ж температура знижуватиметься, подачу опалення відновлюватимуть.

«У мешканців виникають хвилювання, що доведеться багато платити за теплопостачання в той час, коли на дворі тепло і можна зекономити. Тут варто відзначити, що приблизно 80% споживачів категорії населення мають лічильники по будинках. Вони оплачують відповідно до показів лічильника та мають можливість корегувати подачу тепла, якщо вважають це за доцільне.  Тим споживачам, які не мають лічильників, нарахування проводиться відповідно до розробленої методики розрахунку опалення для без облікових об’єктів, затвердженої на державному рівні. У цій формулі, за якою визначаються нарахування на будинок за отримане теплопостачання, враховується температура зовнішнього повітря. Якщо на дворі тепло, то нарахування будуть меншими», –пояснюють в ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«З підвищенням температури протягом дня ми призупинятимемо подачу тепла до будинків. Ввечері, коли температура знижується, теплопостачання будемо відновлювати», – зазначив Віталій Камінський, в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Додамо, станом на сьогодні «Залізничнетеплоенерго» не подає тепло до 4 будинків - 2 відомчих в Рясне-2 та ще 2 будинків, де стався порив тепломережі.