Як раніше повідомлялось, власниця мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» Галина Герега намагалася вкрасти перемогу у виборах у свободівця Андрія Іллєнка у 215 окрузі міста Києва.

Близько п’ятдесяти активістів зібралися на парковці під супермаркетом з плакатами: «Бережіть кишені, магазин належить злодіям», «Власниця "Епіцентру" Герега краде у людей», «Не купуй нічого у Гереги. Не підтримуй окупантів», «Тут все фальсифікат», «Цей магазин належить крадійці людських голосів — Герезі!», та інші.

Як заявив новообраний нардеп від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин, ця акція спрямована проти дій провладної мільярдерки Галини Гереги, яка підкупами та фальсифікаціями намагалась здобути голоси виборців.

«Ми проводимо акцію протесту проти тих подій, які відбуваються у Києві, де прямо зараз триває фальсифікація результатів на окрузі, де зараз перемагає наш з вами побратим Андрій Іллєнко. Він чесно, заслужено, на голому ентузіазмі та ідеї виграв вибори у мільярдерки Галини Гереги — власниці "Епіцентру". Вона впродовж виборчої кампанії не займалася нічим іншим окрім підкупу виборців, залякування наших прихильників, зливи бруду, чорного піару. Дуже характерно, що в Києві партія влади не спромоглася виграти на жодному мажоритарному окрузі. Вони шоковані тим, що люди перестали куплятися на дешеві обіцянки. На цих виборах люди хотіли обрати і обрали ідею», - наголосив Михальчишин.

Політик зауважив, що активісти нічого не блокують та нічому не перешкоджають, бо шанують працю тих, хто продає зараз необхідні людям будматеріали. Проте ніколи не поважатимуть тих, хто краде у людей надії на краще життя, купує суддів і міліціонерів і звик, що все на цьому світі купується і продається за гроші.

«Наша сьогоднішня акція — це попередження тим, хто хоче використовувати підкуп і бруд, щоб сфальсифікувати вибір українців. У випадку, якщо далі буде продовжуватися намагання перекупити членів комісій, сфальсифікувати протоколи, кидати на дільниці найманих братків, - попереджаю: це наше останнє попередження! Ми прийдемо вже не з плакатами й прапорами, а з добрим словом і щирим серцем, і змусимо нас почути», - резюмував свободівець.

 

Нагадаємо, аналогічну акцію «Свобода» також провела у Луцьку

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/tTzUK84ofOw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>