У середу, 11 жовтня, сотні львівських рестораторів вийшли на акцію протесту проти карантину вихідного дня.

Власники одного з закладів харчування зазначили, що всі вони вийшли на мітинг, щоб просто відстояти своє право на працю.

"Ми не збиралися вимагати грошової компенсації. Ми просто хочемо працювати. Просто на вихідні, на які ми генеруємо реально 60% нашого доходу, з якого ми можемо платити заробітні плати, податки, орендні плати. Ми просто хочемо, щоб нам дозволили робити те, що ми любимо" - пояснив бізнесмен.

Крім того, він додав, що ресторатори також незадоволені тим, що вони змушені закривати заклади після 22:00.

Він акцентував увагу на тому, що без цієї роботи мільйони людей залишаться на вулиці, а багато професіоналів просто поїдуть за кордон.

На мітинг також вийшли представники фітнес спільноти, яка теж може сильно постраждати від карантину вихідного дня.

Зокрема, одна з представниць цієї сфери заявила, що це вже далеко не перший мітинг з початку пандемії.

"Я не будую жодних ілюзій, щодо того, що ця влада до нас прислухається. Вони сидять там у своїх кабінетах, вирішують свої "шкурні питання" і їм на нас начхати, тому я бачу нашою основною метою - відчути власну силу та відчути, що ми є джерелом влади, а не ті чиновники, які просто змінюють місяця в цих кабінетах"- розповіла жінка.

Вона зауважила, що єдиною людиною, до якої можна було звертатися з подібними проблемами був В'ячеслав Чорновіл.

За її словами, з ним поховали усі ідеї демократії в Україні.

Нагадаємо, що сьогодні на Львівщині виявили понад 600 хворих на  СOVID-19. Загалом з початку пандемії в області зафіксували майже 35 тисяч випадків інфікування коронавірусом.

Читайте більше актуальних новин України та світу: