Історик Роман Грицьків пише у Facebook, що консультанти на гуртівні спілкувалися між собою російською, однак на його україномовне звертання відповіли так само – українською. Згодом до приміщення увійшла російськомовна клієнтка, однак і до неї продавці звернулися державною.

«Через кілька хвилин у приміщення заходить типова женщіна, і до продавця: «Скажитє, пожалуста, возлє вас можна оставіть сумкі, а гдє у вас бланкі, где днєвнікі...» Продавець:  «Будь ласка, залишайте. Бланки у другому ряді праворуч, а щоденники – в наступній кімнаті. Консультант: «Ходіть за мною, я вам покажу...». Не знаю, чи показали тій пані «кузькіну мать», але українізація у виконанні російськомовних - це ще той хеві метал», - зазначає Грицьків.

Разом з тим, історик закликає усіх свідомих та відповідальних українців не користуватися мовою ворога:

«Дуже прикро за українців, насамперед галицько-львівської закваски, які тільки-но зачувши московські нотки, прагнучи підлеститися до своїх рускоязиких візаві, одразу ж переходять на російську. Користування мовою ворога - перший крок до втрати гідності та рабства. Будьмо свідомими та відповідальними щодня!»