Про це сьогодні на спільній прес-конференції повідомили директор департаменту Євро-2012 Олег Засадний та старший консультант Проекту ТЄМ-Т Ентоні Пірс.

Кампанія спрямована на те, аби водії використовували ремені безпеки самі і вимагали цього ж від своїх пасажирів.

За статистикою, використання ременів безпеки знижує небезпеку отримання тяжких травм під час ДТП на 70%, зазначив Ентоні Пірс.

Відтак упродовж серпня співробітники ДАІ м. Львова посилено слідкуватимуть за використанням ременів безпеки. Водії, які нехтуватимуть цим засобом безпеки, крім штрафу, отримуватимуть від «даішників» тематичні інформаційні буклети «Я вижив! Тому що пристебнувся!» та автомобільні освіжувачі повітря.

Кампанія супроводжуватиметься соціальною рекламою на радіо, розміщенням відповідних біл-бордів та сіті-лайтів на магістральних вулицях та в центральній частині Львова.

Організатори розраховують, що після завершення кампанії відсоток свідомих водіїв зросте.

«Один з результатів, на який ми розраховуємо, — це збільшення відсотку водіїв і пасажирів, які користуватимуться ременями безпеки, до 20% після закінчення цієї кампанії», — зазначив пан Пірс.

Чи вдасться досягти такого результату, стане відомо після моніторингу, який ДАІ міста проведе у вересні.

Як передає кореспондент Вголосу, інформаційний буклет, який планують вручати водіям, містить, зокрема, детальну хронологію, де яскраво описано, що відбувається з непристібнутим паском безпеки водієм під час аварії.

Місячник безпеки дорожнього руху відбуватиметься в рамках реалізації Проектів на підтримку інтеграції України в транс’європейську транспортну мережу ТЄМ-Т та Проекту Твіннінг з безпеки дорожнього руху, що фінансується Європейським Союзом.