Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Тематика цьогорічного форуму – «Майбутнє демократії в Україні». Захід традиційно проходить з ініціативи Інституту екуменічних студій за підтримки Українського католицького університету, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації та Національного університету «Львівська політехніка».

Форум розпочнеться із Академічної конференції «Майбутнє демократії в Україні», яка відбудеться 25 вересня у приміщенні Львівської обласної ради.

Серед доповідачів – провідні експерти з України та з-за кордону. Крім цього, під час круглих столів та семінарів 26 вересня буде нагода почути думки експертів щодо міжнародного та вітчизняного досвіду співпраці урядового та громадського секторів, бачення доповідачів розвитку демократичного суспільства через рівні можливості.

Принагідно учасники соціального тижня матимуть змогу дізнатися  бачення молодих людей про стан демократії в Україні, оскільки 28 вересня відбудеться робоча майстерня на тему: «Демократія очима молоді».

В організаційну програму Екуменічного соціального тижня включено і культурні заходи. Зокрема, у п’ятницю, 28 вересня, у концерті, приуроченому завершенню V Екуменічного соціального тижня, братимуть участь капела бандуристів «Карпати», хор «Солі Део» і хор Ставропігійського братства УАПЦ.

У суботу, 29 вересня, на площі Ринок відбудеться виставка-ярмарок соціальних організацій, під час якої вони популяризуватимуть свою діяльність.