Помічники запрошують мешканців приносити іграшки, солодощі, канцелярські речі та дитячі книжки.

Фабрика працюватиме до 17 грудня у Львівському палаці мистецтв в рамках проведення благочинної акції «Миколай про тебе не забуде».

«На Фабриці Миколая творяться справжні чудеса! Впродовж тижня тут працюватиме близько 700 волонтерів – старшокласників і студентів. Усі вони, не зважаючи на залікову та екзаменаційну сесію, безкорисливо присвячують свій час для того, аби допомогти Святому Миколаю прийти безпосередньо до домівок дітей. На Фабриці є такі відділи: прийому речей, видачі адрес, сортування речей, пакування подарунків, перевірки якості спакованих подарунків. Волонтери працюють дуже інтенсивно, адже до Дня Святого Миколая залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить чи віра у диво та добро не згасне у серцях потребуючих дітей нашого міста», - розповіла організатор «Фабрики святого Миколая» Олена Яремко.

«Запрошуємо усіх людей доброї волі долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує», - додала Олена Яремко.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки можна приносити до 17 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв за адресою вул. Коперника, 17 (з 10.00 до 19.00 год).