Як інформує прес-служба ЛМР, мешканцям та гостям міста пропонують поринути в атмосферу театрально-мистецького Львова XIX ст. під час екскурсії першою будівлею театру у Львові, яка на момент відкриття за площею забудови посідала перше місце у Європі.

Охочі побачать сцену, на якій виступали Сара Бернар, Ференц Ліст, Микола Лисенко, Соломія Крушельницька, а також глядацький зал, у якому колись було 5 балконів. Відвідувачам також покажуть унікальний обертовий механізм для сцени із шахти, камерну сцену, та колишні кімнати, де проживав граф Скарбек.

Крім того, під час екскурсії є нагода дізнатися про передумови та процес будівництва споруди для стаціонарного театру і труднощі, які виникали під час робіт, а також про благодійні вчинки та неймовірні історії з життя мецената.

Ілюстративним матеріалом будуть фото зі сторінок преси того часу (1836-1842 рр. «Gazeta Lwowska», «Lwowianin», «Tygodnik illustrowane» та ін.), фото підвалів та колишніх комунікацій.

Екскурсія «Слідами графа Скарбка» відбудеться у суботу, 26 січня, та неділю, 27 січня. Надалі її проводитимуть в останні вихідні кожного місяця. Збір групи біля головного входу в театр ім. Марії Заньковецької о 13:45 год. Початок екскурсії о 14:00 год. Тривалість: 1-1,5 год.

Запис на екскурсію за контактами: Юрій, тел. (097)063-43-23, (093)685-15-18, [email protected]

Вартість екскурсії: 35 грн з особи. У вартість входить: екскурсійний супровід, вхідний квиток у театр, сувенір від театру.