Про це в коментарі «Вголосу» розповіла активістка групи «Hand Made по-львівськи для армії руками волонтерів» Світлана Божко.

За її словами, щоб кожна збірка відрізнялася від попередньої, волонтери запросили до співпраці кухарів із львівського кулінарного клубу «Zdorowja I Spokij».

«Ми довго думали, як зробити наші збірки цікавими і водночас різноманітними. Вирішили заінтригувати львів’ян і гостей міста унікальними стравами європейської та української кухні у виконанні досвідчених кухарів», – зазначила волонтерка і додала, що у власному виборі не помилилися.

«Звісно, ми і самі можемо приготувати плов чи борщ, але в чому інтрига? А тут майстри своєї справи готують за традиційними українськими і європейськими рецептами, плюс – щонеділі пропонують нові смаколики, які ми ніколи не куштували. А назви! «Дух Бастилії», зупа на воловому розсолі із сиром грюйєр і хересом, боґрач-гуляш, гарбузова зупка, борщ зі шкварками», – наголосила Світлана Божко.

Своєю чергою, президент кулінарного клубу Костянтин Ковалишин сказав, що не може нині стояти осторонь проблем держави.

«Унаслідок різних причин ми не на фронті, але водночас разом з волонтерами намагаємося на місці допомагати нашим військовим. В який спосіб? Робити те, що можемо найкраще, – готувати», – запевнив кухар.

Він також сказав, що до кожної збірки готуються заздалегідь. Обирають страву, думають над її виконанням і подачею.

«Цієї неділі, наприклад, запропонуємо французьку цибулеву зупу. Готуватиме її член-кореспондент нашого клубу й одночасно кухар Андрій Азаров. Він запропонував, то й буде головним, а ми допомагатимемо. Сподіваємося, що наша зупка буде дивовижною», – підкреслив Костянтин Ковалишин.

У планах кулінарів – багато страв: українські, угорські, французькі та традиційні середньоазійські. Всі кошти, виручені від їхнього продажу, волонтери використовують для потреб армії.

Як писав «Вголос», волонтери групи «Hand Made по-львівськи» власними силами випустили патріотичний календар, який можна придбати під час недільних збірок.