У вівторок, 27 серпня, у Львові розпочався масштабний міжнародний захід «Innovation 2019», який спрямований розвивати інновації та міжнародну співпрацю, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Організаторами заходу виступили Консорціум Enterprise Europe Network (EEN – Ukraine), Інститут фізики НАН України та одна із IT компаній.

Під час «Innovation 2019» були представлені інноваційні технології, проєкти, стартапи компаній, з креативними та інноваційними технологіями. Захід сприяє молодим компаніям знайти інвестора, а інвесторам – перспективний проект. «Innovation 2019» - це стратегічний міжнародний нетворкінг-захід, який складається з 3-х робочих блоків:

1) обговорення плану реалізації стратегії інноваційного розвитку України та презентація фондів та програм, спрямованих на підтримку інновацій та початкових організацій в різних країнах світу.

2) вивчення інноваційної інфраструктури в Україні та світу (виступи представників Технопарків та різних асоціацій);

3) Фінал конкурсу стартапів: вибір 3 кращих стартапів, що отримають цінні призи та вибір переможця, що отримає травел-грант від IT компанії для представлення своєї розробки на європейському конкурсі стартапів у Європі.

До напівфіналу конкурсу вже було відібрано ряд дуже перспективних українських розробок, серед яких презентації таких інновацій як: електровелосипед, що здатен проїхати понад 250 кілометрів на одному заряді; одяг, що міряє показники тиску і серцебиття; великий літаючий дрон; пристрій для екологічного перероблення сміття; жалюзі, що працюють як сонячні батареї і т.п..

Також учасники конференції мають змогу взяти участь у дискусії щодо особливостей встановлення інноваційної інфраструктури та стратегії інноваційного розвитку України, дізнатись про особливості роботи Технопарків та інноваційних Фондів в Україні та різних країнах світу, знайти міжнародного партнера для імплементації власної ідеї в інновацію, а також взяти участь у індивідуальних b2b зустрічах.