Про це міський голова Львова Андрій Садовий повідомив після пленарного засідання сесії Львівської міськради сьогодні, 30 серпня, інформує кореспондент Вголосу.

«Дякуючи депутатам, з першого вересня в нас немає коштів для прибирання міста. Вони це прекрасно знають. Вони це свідомо питання не хочуть голосувати ні на сьогоднішньому засіданні, ні на позаминулому засіданні, ні на минулому засіданні», – розповів мер.

Він додав, що потрібно буде проводити засідання комісії з надзвичайних ситуацій і приймати відповідне рішення виконкому, щоб сміття у місті таки прибирали.

Міський голова наголосив, що причина того, що депутати не хочуть працювати – наближення виборів.

«Сьогодні тривають вибори до Верховної Ради, і людям, які, на превеликий жаль, нічого своїми руками зробити не можуть, вони повинні придумувати різні ходи, щоб таким чином відволікати людей від тих питань, які сьогодні треба вирішувати», – додав Садовий.

Нагадаємо, сьогодні в порядок денний пленарного засідання сесії міськради депутати не включили питання про зміни до міського бюджету, які стосувалися виділення коштів на прибирання міста з вересня цього року. За включення цього питання проголосували 13 депутатів.

Депутат міськради від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин пояснював, що сьогоднішнє позачергове пленарне засідання сесії мало бути присвячене лише мовному питанню, а тому запропонував не розглядати господарських питань і виступив з ініціативою виключити з порядку денного питання про звіт про роботу виконавчих органів Львівської міськради. Це питання згодом було виключене.