Близько 700 волонтерів відсьогодні розпочинають пакувати подарунки на адреси потребуючих дітей Львова.

Як розповіла організатор "Фабрики святого Миколая" Олена Яремко, головне завдання волонтерів встигнути протягом тижня спакувати усі подарунки.

«Волонтери попередньо проходили вишколи. Вони добре підготовані, поділені на групи по чотири особи. Відповідно кожна група приходить на конкретну годину і пакує подарунки для тих адрес, куди потім буде заносити дарунки. В подарунку завжди є іграшка, солодощі та канцтовари. Ми не працюємо з листами до Миколая, і приходимо до дітей, які зовсім нас не чекають. Але ми знаємо, що якщо не ми, то до цих діток не прийде ніхто», - зазначила Олена Яремко.

Вона також розповіла, що після обіду 18 грудня у Львові курсуватиме спеціальний автобус, у якому можна буде отримати сюрприз від Миколая.

«Це буде автобус №5. Він буде декорований і в ньому їздитимуть помічники св. Миколая. Всі, хто заходитиме в автобус, отримають від Миколая листівку та солодощі. Помічники Миколая приходять не тільки до дітей, ми хочемо подарувати відчуття маленького дива і дорослим», - сказала Олена Яремко.

Олена Яремко зазначила, що, як і кожного року, «Фабриці святого Миколая» бракує солодощів та канцтоварів. Саме тому помічники запрошують мешканців приносити іграшки, солодощі, канцелярські речі та дитячі книжки до 17 грудня на «Фабрику святого Миколая», яка працюватиме в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв за адресою вул. Коперника, 17 (з 10.00 до 19.00 год).