Загалом у турнірі зіграють десять команд: «Карпати-1999» (Львів), «Карпати-2000» (Львів), ФК «Львів», «СДЮШОР-4» (Львів), «Галичина» (Львів), ФК «Рава» (Рава-Руська), «Гарт» (Біла Церква), «Нафтовик» (Долина), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Інтер» (Тульчин), які буде розділено на дві групи.

Матчі групового етапу пройдуть 3-4 січня, а стикові матчі за 9-е, 7-е, 5-е, 3-є місця і фінальний поєдинок відбудуться 5-го січня в Універсальному спортивному залі СКА.

Команді «Карпати-1999» (тренер – Віталій Шумський) жереб у суперники по групі «А» визначив земляків з СДЮШОР-4 та ФК «Галичина», а також «Інтер» (Тульчин Вінницької області) і ФК «Ніка» (Івано-Франківськ).

Натомість наймолодша команда турніру «Карпати-2000» (тренер – Руслан Маланій) у групі «В» поміряється силами з командами ФК «Львів», «Нафтовик» (Долина), ФК «Рава» (Рава-Руська) та «Гарт» (Біла Церква).

Володимир Вараксін (14.08.1935 – 21.01.1979 рр.) – відомий півзахисник львівського СКА 50-60 років минулого століття. Виступав також за львівський «Сільмаш». Один з найвідоміших тренерів при групі підготовки львівського СКА. Майстер спорту.

Вихованцями Володимира Вараксіна були Степан Юрчишин, Олексій Швойницький, Ігор Польний, Андрій Федецький та інші. Іменем Володимира Вараксіна названий найстарший дитячо-юнацький турнір з футболу, який розігрується з 1980 року і має свій перехідний кубок.

Турнір пам’яті Володимира Вараксіна традиційно проходить в перші дні нового року за підтримки Федерації футболу Львівської області, ФК «Карпати» та СДЮШОР «Карпати». Одними з багаторічних організаторів та спонсорів турніру також є вихованці групи підготовки львівського СКА: Микола Рогуцький, Василь Каспаревич та Володимир Єзерський, нині захисник сімферопольської «Таврії».