Таку можливість вони отримали завдяки участі у соціальному проекті «Заради життя» громадської організації «Розвиток громади», повідомили «Вголосу» у прес-службі ГО.

В межах соціального проекту «Заради життя» громадська організація створила волонтерський центр, де активісти здобувають навики роботи з людьми із особливими потребами. Після навчань, які для волонтерів провів багаторазовий чемпіон України з пауерліфтингу серед неповносправних спортсменів Павло Козак, активісти організовують різні заходи для людей із обмеженими можливостями.

Першим заходом проекту стало те, що у суботу, 4 вересня, десять людей з особливими потребами відвідали поєдинок Олександра Усика з Даніелем Брюером на «Арені Львів».

«Ви собі не уявляєте, які вони були щасливі. Це відкриті та життєрадісні люди, що на жаль, через певні обставини закрилися в собі. Навіть такий недовгий виїзд подарував їм позитивні емоції та спілкування, якого часто не вистачає. Для мене особисто допомога таким людям є справою честі. Найкращою винагородою є можливість побачити щасливі очі людей, які були фактично покинуті державою» – поділився враженнями від роботи у проекті активіст Роман Цигилик.

Зважаючи на те, що за кілька днів після виїзду на бокс у «Розвиток громади» почали телефонувати й запитувати, у громадській організації виріщили, що такі заходи стануть постійними

Як писав «Вголос», нещодавно при громадській організації «Розвиток громади» створили Центр допомоги сім’ям загиблих, який сьогодні підтримує та надає допомогу п’ятнадцятьом таким родинам.