Про це інформує прес-служба компанія Nestle в Україні, яка виступила організатором акції.

В рамках програми викладачі з дев’яноста шкіл Львова та області взяли участь у семінарах з легкоатлетичного виховання школярів. Семінари були розділені на теоретичну та практичну частини. В межах теоретичної частини сертифікований тренер Міжнародної федерації Ліана Копилова запропонувала вчителям сучасну вдосконалену систему фізичного виховання дітей, нові варіації різноманітних рухових завдань, методичні поради щодо побудови та наповнення занять. На завершення курсу вчителі склали екзамен з викладання дитячої легкої атлетики за участі школярів львівської школи № 54.    

«Завдяки цікавості й користі програма «Дитяча легка атлетика ІААФ» завоювала популярність у всьому світі. Її імплементація та розвиток в нашій країні є одним з пріоритетів у діяльності Федерації легкої атлетики України. Ми прагнемо до того, щоб «Дитяча легка атлетика ІААФ» стала частиною шкільної програми, а для цього необхідні висококваліфіковані кадри саме з даного напрямку. Приємно, що у нас є справжній однодумець в особі компанії Nestlé. Завдяки нашим спільним зусиллям навчання вчителів перетворюється з мрії в реальність», – говорить президент ФЛАУ Ігор Гоцул.

Підтримка програми «Дитяча легка атлетика ІAAF» доповнює глобальну програму Nestlé «Здорові діти». Ця програма має за мету покращити харчування, здоров’я та самопочуття дітей шкільного віку за допомогою ліпшого харчування та більшої фізичної активності.

Програму «Дитяча легка атлетика ІAAF» започатковано у 2005 році. За цей час вона охопила  півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу. Курси ІAAF та Nestlé для викладачів дитячої легкої атлетики вже були проведені в Україні, Китаї, Естонії, Пуерто-Ріко, Аргентині, Єгипті, Уганді.

Метою програми є залучення якомога більшої кількості школярів до спорту і легкої атлетики зокрема, а також сприяння поширенню збалансованого та здорового способу життя та розвитку потенційних зірок спорту.