Про це розповіли під час прес-конференції «Громадський простір та інтегроване планування» у вівторок, 25 липня, передає кореспондент «Вголосу».

Керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ) Юрген Лембке розповів: «Дві основні теми, про які говоритимемо цього тижня, – це  реалізовані  проекти громадських просторів Львова та ескізи і планування нових. Ми як експерти хочемо представити втілені проекти та ті, що запланували, зокрема оглянути їх дизайн та планування. Обирали ті методики щодо планування громадського простору, які вже реалізували у Львові чи в інших містах. Також будемо брати участь у практичних ворк-шопах разом із представниками інших міст, які приїдуть на конференцію».

Головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський додав: «На сьогодні у Львові є потреба у плануванні громадського простору та його обговоренні, зокрема долученні до процесу мешканців, – зазначив він. – Відтак ми презентуємо виставку проектів, таких як сквер Юра, площа Теодора і площа Митна, площа Двірцева тощо. До їхньої розробки долучилися різні архітектори та ініціатори,  – зазначив він. – Тут є роботи переможця конкурсу на меморіал Небесній сотні, проекти розширення пішохідної зони міста, пропозиції щодо ревіталізації площі Галицької, представлено ідею озеленення вулиць. Здебільшого, усі напрацювання на сьогодні втілюють в життя».  

Зазначимо, захід відбудеться у межах спільного українського-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ) спільно з ЛМР.

 

«Вголос»