Приєднатися до велоколони міг кожен охочий. Для цього необхідно було завчасно зареєструватись на сайті велопробігу або на місці відкриття.

Присутній на відкритті відомий  український велогонщик, параолімпійський чемпіон світу Єгор Деметьєв підкреслив, що: «Сьогодні велоспорт в Україні популярний, оскільки залучитися до веложиття може кожен охочий: від дитини до людини похилого віку. Велоспорт дуже корисний для здоров’я.  Він сприяє зміцненню імунітету та розвиває витривалість. Приєднуючись до великого  велопробігу ви подаєте гарний приклад друзям та близьким щодо здорового способу життя. Приєднуйтесь до нас та рухайтесь на активній швидкості життя!».

На важливості велосипедного руху у Львові наголосив і начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради Володимир Шнайдер, закликавши львів’ян якомога частіше користуватись велосипедом у повсякденному житті.

У рамках велопробігу відбулась також іронічна експозиція «Червона книга здорового життя», де відвідувачі могли побачити унікальні атрибути здоров’я, що увійшли в історію: скакалка, сходи, гумові чоботи, еспандер та інші.

Всеукраїнський велопробіг «На швидкості життя» проводиться щорічно з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Велосипедисти проїдуть ще Житомиром та Києвом.