Про це повідомили у Федерації кінного спорту Львівської області.

Впродовж трьох днів, з 21 по 23 грудня, вершники виборювали призи у виїздці та подоланні перешкод (конкур).

Участь у змаганнях взяли спортивні пари як з Львівської області: ДЮСШ «Буревісник», КСК «Вікторія», КСК «Lemberg horse club», КСК «Horse house», КСК «Equi life», так і команда з Ужгорода.

Для найменших вершників було організоване костюмоване дійство – діти та їхні коні у новорічних костюмах мали подолати маршрут перешкод.

Перше місце за найкращий костюм отримала Маційовська Вікторія (Львів), друге – Бойчук Михайлина з Ужгорода, третє – Вольська Катерина (Львів).

Загалом у «Відкритому чемпіонаті ДЮСШ «Буревісник» до дня Святого Миколая» взяло участь понад 60 спортивних пар та були розіграні понад 20 комплектів медалей. Всі переможці змагань отримали солодкі подарунки від св. Миколая. Спонсором змагань виступила Федерація кінного спорту Львівської області.

«Львівська кінна школа завжди славилася своїми вершниками та чимось новим. Приємно проводити змагання у найочікуваніше дитяче свято – День Святого Миколая. Костюмований конкур для найменших вершників, наших маленьких вихованців - це ініціатива наших спортсменів, тренерів, це ініціатива всіх, хто працює у ДЮСШ «Буревісник», у кінноспортивному клубі «Вікторія» та й загалом у Федерації кінного спорту Львівської області. Ми пишаємося нашими спортсменами, юними вершниками, які наполегливо працюють задля майбутніх перемог. Ми будемо проводити змагання і запрошуємо львів’ян вболівати за наших спортсменів і насолодитися нашими майбутніми кінними виступами», - розповів Віктор Доскіч, президент федерації кінного спорту Львівської області.