Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Цього року вперше за всю історію львівського електротранспорту львів’янам стала доступна послуга «екскурсійний тролейбус». Вона стартувала з оригінальної екскурсійно-пізнавальної поїздки по Львову, яку організували львівські шанувальники електротранспорту на незвичайному тролейбусі львівського виробництва ЛАЗ-52522 №008. До нас щоденно звертаються бажаючі «проїхатися з вітерцем» на трамваї. Проте не усіх влаштовує ціна», - говорить начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою комунального підприємства Ольга Бачинська.

На підприємстві зізнаються, що для розрахунку вартості години роботи трамвайного вагону та тролейбуса беруть такі показники як середній пробіг за годину роботи, розрахунковий тариф, витрати на перевезення, втрати доходів за 1 годину роботи, собівартість години роботи, рентабельність та ПДВ. Тариф переглядається щоквартально, оскільки із такою ж періодичністю переглядається розрахунковий тариф.

«Зазвичай львів’яни користуються цією послугою для святкування днів народжень, де особливий трамвай із персональним маршрутом є «сюрпризом» для уродинника. Хоча одного разу трамвай було замовлялено для того, аби освідчитись дівчині» - додає Ольга Бачинська.