В громадському обговоренні щодо питань проведення референдуму, ініційованого народним депутатом України, лідером Всеукраїнської громадської організації «ФРОНТ ЗМІН» Арсенієм Яценюком, взяло участь понад 300 львів’ян, а також майже 5 тисяч мешканців Львівщини у десяти районах і чотирьох містах обласного підпорядкування. 

Для обговорення було запропоновано три тези, які б унеможливили втручання політичних сил в Основний Закон держави без згоди українського народу. По-перше, будь-які конституційні зміни повинні прийматися лише після внесення на загальнодержавний референдум, за результатами широкого громадського обговорення. По-друге, необхідно домогтися гарантій, що у разі проведення референдуму всі прийняті зміни будуть внесені до тексту Основного Закону. Політики повинні персонально відповідати за втілення прийнятих під час референдуму змін. І по-третє, необхідно на референдумі внести до Конституції норму, згідно з якою терміни проведення всіх виборів мають бути визначені лише Основним Законом і прописані так, щоб жоден політик, який захоче самовільно продовжити свої повноваження, не міг би цього зробити.

За результатами громадського обговорення було визнано доцільним та схвалено проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою із запропонованих питань. Також затверджено точне формулювання змін до відповідних статей Конституції України, запропонованих для обговорення. З метою виконання вимог чинного законодавства вирішено створити ініціативну групу всеукраїнського референдуму для подальшої її реєстрації у Центральній виборчій комісії України і збору підписів для проведення референдуму.