Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник голови Львівського РВ АМУ Віталій Загайний.

«Провівши сьогодні семінар «Розвиток туризму на прикладі досвіду міста Львова» з містами Львівської області, ми дійшли висновку, що потребуємо такої секції, де б ми могли разом навчатися та обмінюватися досвідом в галузі туризму», - прокоментував він.

«Львів, Трускавець, Золочів, Самбір – це все туристичні міста, але кожен має свою особливу ізюминку, тому нам потрібно налагодити співпрацю між містами. В рамках наступних зустрічей ми будемо залучати до нашої бесіди і представників ресторанного, готельного бізнесу, інші структури, які так чи інакше причетні до туризму. Я думаю, що вже після сьогоднішнього семінару кілька представників міст поїдуть додому і будуть думати над програмою розвитку туризму», - додав він.

Заступник міського голови Трускавця з питань розвитку курорту Юрій Яворський розповів, що місто Трускавець завжди розвивалося в першу чергу як бальнеологічний курорт і ми ніколи не думали власне над туристичною стратегією розвитку міста. «Тобто такого, щоб ми розвивали саме туристичний напрямок міста і думали, як нам показати місто, такого не було», - сказав він.

«Ми також хочемо показати наш регіон і називатися туристичним містом. Ми маємо багато цікавих пам’яток і звичайно Золочівський замок. Але у нас гостро поставлені окремі питання, наприклад, що стосується готелів, паркувальних зон, спілкування з туристом. Я думаю, що ці питання будуть поставлені в основу програми розвитку Золочівщини», - повідомив міський голова Золочева Ігор Гриньків.

Заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів розповів, що під час проведення першого семінару туристичних міст Львівщини, учасники засідання мали можливість більше детальніше поглянути на те, як розвивається Львів в туристичному ракурсі і як співпрацює з бізнесом. «Під час засідання була презентована стратегія конкурентоздатності туристичних міст, а також система ознакування міста і ін.», - додав він.