Тож, аби вберегти містян і туристів, створили спільноту «Ловці». Як думають працювати активісти – розповів Богдан Сопотух.

«Активісти нашої спільноти будуть організовуватись по 4-5 осіб і разом патрулюватимуть вулиці міста. Наша мета – збирати інформацію. Ми будемо все знімати, фотографувати, ловити «на живця» ромів, оточувати їх, а тоді викликати поліцію», – пояснив він.

За словами активіста, до спільноти долучились абсолютно різні люди:

«Це звичайні львів'яни, звичайні мешканці міста, яким набридло те, що відбувається у нас в місті з представниками ромів».

Для усіх, хто постраждав від ромів, існуватимуть спеціальні спільноти у соцмережах. Так людина зможе сповістити про напад і цим же – вберегти інших.

«Зараз вже готова спільнота у Фейсбуці, також ми збираємось створити схожу у Вайбері. За допомогою цих чатів люди, які постраждали від ромів, будуть інформувати нас. Найближчий патруль буде приходити до цієї людини, спілкуватись і шукати зловмисників», – зазначив Богдан Сопотух.

Також чоловік розповів, що роми нападають на людей угрупуваннями, переважно – по 4-5 осіб. І левова частка із них – жінки.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

«Вголос»