Таке рішення суд ухвалив через порушення процедури встановлення тарифу, повідомляє «zaxid.net».

За повідомленням видання, у постанові суду не повідомляється, хто подав адміністративний позов проти міськради. Однак позивач зазначив, що питання про встановлення тарифу на послуги перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті не ставилось на голосування членів виконавчого комітету. Крім того, про результати голосування і прийняте рішення не оголошувалось, чим було порушено Регламент виконавчого комітету ЛМР.

Позивач зазначив, що ЛМР ухвалила рішення без дотримання встановленої відповідним нормативним актом процедури ухвалення рішення.

«Суд задовольнив адміністративний позов, визнав протиправним та скасував рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №295 від 28.04.2014 року «Про встановлення тарифу на послуги перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті»», – мовиться у повідомленні видання.

Постанова суду була прийнята 10 жовтня. Відповідно до закону, упродовж десяти днів з дня її оголошення могла бути подана апеляційна скарга. Однак такої скарги не було, тому постанова набрала законної сили.

Перевізники про таку постанову суду ще не знають.

Директор ТзОВ «Міра і К», яке займається пасажирськими перевезеннями у місті Львові, Микола Шкурган вважає скасування тригривневого тарифу «абсурдом».

«Транспорт просто не буде працювати. 16,3 грн паливо коштує. Як можна їздити за дві гривні? Це просто здорового глузду нема у тих, хто такі рішення приймав. У міській раді є юридичне управління, нехай вони з тим розбираються», – розповів він  виданню.

Наразі в юридичному управлінні ЛМР не вдалося отримати коментар з приводу скасування тригривневого тарифу.

Керівник юруправління Гелена Пайонкевич «Вголосу» сказала, що коментуватиме це рішення під час сьогоднішнього засідання міськвиконкому, який почнеться о 15:00.

Нагадаємо, у Львові з 1 травня тариф за одноразовий проїзд у маршрутках підняли до 3 грн. А з 1 червня цього року піднявся тариф і на проїзд в електротранспорті до 2 грн загальний та до 1 грн пільговий.