У Львові судитимуть керівництво та працівників львівської "Муніципальної варти" за кількома статтями. Відомо, їх підозрюють у розкраданні бюджету.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Зазначається, що двоє керівників комунального підприємства Львівської міської ради разом з трьома своїми підлеглими сформували схему вимагання та одержання неправомірної вигоди з місцевих підприємців за надання охоронних послуг.

Варто зазначити, що до даної схеми вони залучили ще двох керівників комерційних структур.

"Учасники організованої групи безпідставно відмовляли суб`єктам підприємницької діяльності чи представникам комунальних підприємств в укладанні офіційних угод щодо надання охоронних послуг, схиляючи останніх до надання неправомірних вигод та неофіційної співпраці. Крім того, представники «Муніципальної варти» навмисно зменшували кількість охоронців на об’єктах міської ради та інфраструктури Львова", - повідомили у Телеграм.

Таким чином, підозрювані отримали неправомірну вигоду у розмірі близько 160 тисяч гривень.

Крім того, фігуранти справи підозрюються у розкраданні коштів місцевого бюджету на суму понад 300 тисяч гривень.

Обвинувальний акт щодо всіх сімох зловмисників скеровано до суду за ч. 3 ст. 28 - ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 3 ст. 28 – ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Читайте більше новин за посиланням: