Прокуратура Франківського району м. Львова закінчила розслідування кримінальної справи про обвинувачення К., директора приватного підприємства «Л», у службовому підробленні та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам юридичної особи - ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Слідство встановлено, що К., достовірно знаючи, що комп’ютерне та інше обладнання, загальною вартістю майже 49 тис.грн., не належить підприємству «Л», не перебуває на його балансі та не належить до його основних засобів, з метою незаконно отримати кредит, виготовив та подав до львівської філії одного з банків довідку про основні засоби підприємства, згідно з якою на балансі «Л» перебували 9 одиниць комп’ютерного та іншого обладнання.

Для забезпечення кредитного договору К. передав банку вказане обладнання у заставу, відтак незаконним шляхом отримав кредит на загальну суму 50 тис. грн.

Кредитну заборгованість обвинувачений в повному обсязі не повернув, чим завдав банку збитків на загальну суму понад 47 тис. грн.

Зараз кримінальна справа скерована для розгляду до Франківського районного суду м.Львова.