Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області

«Для набуття права власності на зазначену нерухомість, зловмисник використав підроблені рішення та розпорядження органів місцевого самоврядування, а також органів влади. Саме на підставі цих документів нотаріус провів реєстрацію права власності на вказане нерухоме майно на підозрюваного. Уже через місяць шляхом укладення договору купівлі – продажу у того ж нотаріуса, зловмисником відчужено зазначену нерухомість, отриману злочинним шляхом. Чоловікові обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 230 тисяч грн., котра на даний час сплачена. На незаконно набуте у власність приміщення накладено арешт», – повідомили у прокуратурі.

За процесуального керівництва прокуратури області, у липні 2017 року до Сихівського районного суду міста Львова скеровано обвинувальний акт відносно жителя Луганської області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.358, ч.4 ст.190, ч.1 ст.209 КК України.

Як писав «Вголос», посадовець, за керівництва якого місто втрачає десятки комунальних приміщень, мав би, як мінімум, бути відсторонений від виконання службових обов'язків, а в нормі – давно сидіти у в’язниці. У Львові ж така посадова особа безтурботно й надалі здійснює управління майном громади.

 

«Вголос»