У Львові і області на день голосування не буде якісних списків виборців, — заявив сьогодні на прес-конференції керівник інформаційно-аналітичного відділу ЛОГО КВУ Назар Бойко.
Назар Бойко розповів, що за 10 днів до виборів на багатьох виборчих дільницях досі не сформовано списки виборців. На тих дільницях, де сформовані списки виборців, за його словами, у них трапляються померлі, неіснуючі і ненароджені люди. Частина виборців просто не потрапила до списків виборців.
Назар Бойко також розповів, що минулого тижня КВУ провів соціологічне дослідження на 63 виборчих дільницях у 12 округах Львівської області. „Можна говорити, що ця вибірка є досить репрезентативною”, — зазначив він.
З 63 виборчих дільниць у 49% випадків у списках виборців зафіксовано виборців, які внесені неправомірно. Це або померлі, або неіснуючі, які ніколи не проживали на території відповідного виборчого округу.
На 29 виборчих дільницях або у 47% дільниць зафіксовано виборців, які зареєстровані за даною адресою, але фактично за нею не проживають.
У 7% випадків — виборці проживають за відповідною адресою, але не внесені у списки виборців.
Назар Бойко також повідомив, що у 124 ТВО з центром у місті Жовкві був зафіксований випадок, коли у списки виборців були внесені службовці військової частини, яка була розформована ще 2 роки тому.